فیسبوک به طور ماهانه دو میلیارد کاربر دارد

فیسبوک به طور ماهانه دو میلیارد کاربر دارد 56454

مدیرعامل عامل اجرایی کمپانی فیسبوک،مارک زاکربرگ در صفحه رسمی فیسبوک خود اعلام کرده است که این شبکه اجتماعی به طور ماهانه،دو میلیارد کاربر را میزبانی می کند.مارک زاکربرگ در این پست خود اعلام کرده است:

از امروز صبح،جامعه فیسبوک به طور رسمی دو میلیاردی شد!ما در ارتباط دنیای خود پیشرفت می کنم و اکنون بیاید دنیا را به همدیگر نزدیک کنیم.همراهی با شما کاربران در این سفر باعث افتخار است.

او در این کامنت ها اعلام کرده است که تعداد کاربران فیسبوک در اکتبر سال 2015 به مرز یک میلیارد کاربر رسیده بود و 5 طول کشیده است تا این مقدار،به دو برابر برسد.

بنابر صحبت های فسبوک،این اتفاق بدون میلیون ها جامعه کوچکتر و افرادی که لحظه های خود را هر روز اشتراک گذاری می کنند،محقق نمی شد.هر روز یک واکنش احساسی توسط بیش از 175 میلیون نفر اشتراک گذاری می شوند و به طور میانگین،چیزی توسط 800 میلیون نفر در فیسوبک لایک می شود.هر ماه بیش از یک میلیارد نفر از گروه ها استفاده می کنند.

فیسبوک برای جشن گرفنن این حرکت بزرگ،اعلام کرده است که تجربه های شخصی خود را در روزهای آینده با کاربران اشتراک گذاری خواهد کرد.این تجربه های شخصی مدیرعامل فیسوبک در قالب ویدئوها یا پیام های تشکری می باشد که به هر کاربر که واکنشی به پستی با موضوع عشق یا تبریک تولد نشان دهد،ارسال خواهد شد.

منبع:ubergizmo

 

نوشته فیسبوک به طور ماهانه دو میلیارد کاربر دارد اولین بار در tech24 پدیدار شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme