Screen Pinning ویژگی در بلک بری Priv و Dtek50 – فروشگاه اینترنتی پرشین بلک بری

شما در حال استفاده از یک برنامه و یا بازی هستید و یا قرار هست گوشی خود را به دوستان خود دهید تا یک برنامه و یا یک بازی را مشاهده و استفاده کنند و نمی خواهید به دیگر صفحات و یا اطلاعات شما دسترسی داشته باشند. بلک بری ویژگی در محصولات اندرویدی خود قرار داده است به نام Screen Pinning که به شما اجازه میدهد یک برنامه یا بازی را پین کنید، یعنی اگر برنامه مرورگر شما باز است به هیچ عنوان نتوان از آن بیرون آمد و به دیگر بخش های گوشی حتی صفحه اصلی دسترسی نداشته باشند و این یعنی حفظ حریم شخصی که بلک بری همیشه بدنبال آن بوده و هست.

ابتدا باید این ویژگی را در Setting  و در بخش Security و در پایین صفحه گزینه Screen pinning فعال کنید، بعد از فعال سازی گزینه ای را مشاهده خواهید کرد که با فعال سازی آن به شما اجازه می دهد برای خارج شدن از این حالت حتما پین و یا رمز وارد کنید و اگر این بخش را فعال نکنید با دستور العمل زیر بدون نیاز به وارد کردن رمز و پین می توانید Screen pinning را غیر فعال کنید.

جهت غیرفعال کردن Screen pinning باید همزمان دو گزینه بک (مثلت) و گزینه تسک منیجر (مربع) را برای مدتی نگهدارید  Screen Pinning ویژگی در بلک بری Priv و Dtek50 – فروشگاه اینترنتی پرشین بلک بری xScreen pinning

جهت غیرفعال کردن Screen pinning باید همزمان دو گزینه بک (مثلت) و گزینه تسک منیجر (مربع) را برای مدتی نگهدارید تا پیام غیر فعال شدن پین را مشاهده کنید.

حالا که گزینه Screen pinning فعال شده است کافیست شما برنامه یا بازی مورد نظر را باز کنید و سپس تسک منیجر (مربع) را بزنید، شاهد هستید بر روی این برنامه یک گزینه سنجاق اضافه شده است با لمس آیکون سنجاق تلفن همراه شما بر روی این برنامه قفل خواهد شد و دیگر دکمه هم و یا تسک منیجر (مربع) کار نخواهد کرد.

Screen pinning Blackberry  Screen Pinning ویژگی در بلک بری Priv و Dtek50 – فروشگاه اینترنتی پرشین بلک بری xScreen pinning pin

Screen pinning Blackberry

این ویژگی در حال حاضر در گوشی موبایل بلک بری Priv و Dtek50 مشاهده شده است ولی پیش بینی می شود در محصولات اندرویدی دیگر بلک بری شاهد آن باشیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme