احتمال عرضه آیفون 8 با قیمت 1100 دلار

احتمال عرضه آیفون 8 با قیمت 1100 دلار 54

طبق اطلاعاتی که توسط راد هال، تحلیلگر موسسه جی پی مورگان منتشر شده است،امکان دارد آیفون 8 کمتری نسبت به پیش بینی های قبلی این موسسه روانه بازار شود اما این بدین معنی نیست که کمپانی اپل ماه سپتامبر را برای عرضه آیفون 8 پرچمدار خود از دست بدهد.

بنابراین،کمپانی کوپرتینویی قصد دارد تعداد بسیار محدود را برای عرضه اولیه آیفون 8 تولید کند که تولید آیفون جدید بعد از گذشت مدتی افزایش خواهد یافت.به نظر می آید که عرضه اولیه آیفون پرو به جای 9 میلیون که قبلا توسط جی پی مورگان پیش بینی شده بود فقط 2 میلیون واحد است.

تحلیلگر موسسه جی پی مورگان ضمنا پیش بینی کرده است که نام آیفون پرچمدار سال جاری اپل،آیفون پرو خواهد بود.نام های متفاوتی درباره نام گذاری آیفون های پرچمدار گذشته اپل اعلام شده بود که از جمله آنها،آیفون 8،آیفون ایکس و آیفون ادیشن می باشد.آنگونه که تحلیلگر موسسه جی پی مورگان اعلام کرده،اپل تولید آیفون پرو را در اواخر ماه اکتبر افزایش خواهد داد تا بدین وسیله،این گوشی پرچمدار برای تعطیلات سال نوی میلادی آماده گردد.

قیمت گوشی آیفون پرو بیشتر از دو مدل دیگر یعنی آیفون 7 اس و آیفون 7 اس پلاس خواهد بود و کوپرتینویی ها این مدل را با قیمتی برابر با 1100 دلار عرضه می کنند.این در حالی می باشد که دو آیفون 7 اس و آیفون 7 اس پلاس کماکان با قیمت نسل قبلی رونمایی و عرضه خواهند شد و شایعات قبلی هم تاییدی بر این ادعا می باشد.

کمپانی اپل قیمت 1100 دلاری را برای آیفون پرچمدار جدید خود به منظور کنترل عرضه و تقاضای آن تعیین خواهد کرد تا مطمئن شود که تقاضا برای آیفون پرو از تولید این دستگاه بیشتر نخواهد شد.گفتنی است که قیمت 1100 دلار بسیار بیشتر از آن چیزی است که قبلا برای این مدل پیش بینی شده بود.در ابتدا احتمالاتی وجود داشت که نشان می داد آیفون 8 با قیمت 1000 دلار عرضه می گردد و حتی گمانه زنی هایی درباره قیمت 900 دلاری آیفون 8 وجود داشت.

باید بگوییم که آیفون 8 دارای صفحه نمایشگر OLED می باشد و با شارژ بی سیم سازگاری دارد.این در حالی می باشد که دو مدل دیگر همچون نسل قبل با صفحه نمایشگر LCD به بازار ارسال خواهند شد.

نوشته احتمال عرضه آیفون 8 با قیمت 1100 دلار اولین بار در tech24 پدیدار شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme