Picture Password قابلیت امنیتی می باشد که خیلی از کاربران بلک بری عاشق آن هستند و این قابلیت هنوز در گوشی جدید این کمپانی وجود دارد. با ما همراه باشید. قبل از اینکه این قابلیت را در KEYone فعال کنید به یاد داشته باشید که اول از همه باید یک قفل به صورتهای قدیم (PIN – Pattern و….) داشته باشید سپس این قابلیت را فعال کنید. برای این کار مراحل زیر را انجام دهید: نوتیفیکیشن را پایین بکشید و وارد تنظیمات شوید. Security را زده سپس Picture Password را انتخاب کنید (از شما پرسیده می شود که حتما یک قفل به صورت PIN یا Pattern یا …. داشته باشید.) Picture Password را فعال کنید و Continue را بزنید یک عکس انتخاب کنید. (در آینده می توانید آنرا عوض کنید) حالا یک دایره بر روی محلی که دوست دارید بکشید (این دایره همون رمز عبور شما می باشد آنرا فراموش نکنید) Continue را بزنید دوباره محل مورد نظر خود را تایید کنید سپس Continue بزنید. حالا از شما خواسته می شود که رمز عبور خود را تست کنید. حالا باید عدد مورد نظر را به محل مورد نظر در عکس ببرید. تمام حالا شما می توانید از Picture Password بر روی بلک بری KEYone..

آموزش استفاده از Picture Password در بلک بری KEYone

Picture Password قابلیت امنیتی می باشد که خیلی از کاربران بلک بری عاشق آن هستند و این قابلیت هنوز در گوشی جدید این کمپانی وجود دارد. با ما همراه باشید.

قبل از اینکه این قابلیت را در KEYone فعال کنید به یاد داشته باشید که اول از همه باید یک قفل به صورتهای قدیم (PIN – Pattern و….) داشته باشید سپس این قابلیت را فعال کنید. برای این کار مراحل زیر را انجام دهید:

آموزش استفاده از Picture Password در بلک بری KEYone 2 9

  1. نوتیفیکیشن را پایین بکشید و وارد تنظیمات شوید.
  2. Security را زده سپس Picture Password را انتخاب کنید (از شما پرسیده می شود که حتما یک قفل به صورت PIN یا Pattern یا …. داشته باشید.)
  3. Picture Password را فعال کنید و Continue را بزنید
  4. یک عکس انتخاب کنید. (در آینده می توانید آنرا عوض کنید)
  5. حالا یک دایره بر روی محلی که دوست دارید بکشید (این دایره همون رمز عبور شما می باشد آنرا فراموش نکنید) Continue را بزنید دوباره محل مورد نظر خود را تایید کنید سپس Continue بزنید.
  6. حالا از شما خواسته می شود که رمز عبور خود را تست کنید. حالا باید عدد مورد نظر را به محل مورد نظر در عکس ببرید.

آموزش استفاده از Picture Password در بلک بری KEYone 3 5

تمام حالا شما می توانید از Picture Password بر روی بلک بری KEYone استفاده کنید.

نوشته آموزش استفاده از Picture Password در بلک بری KEYone اولین بار در تخصصی ترین مرجع بلک بری | بلک بری ایران پدیدار شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme