Google Maps یک نقشه آنلاین است که به صورت گسترده ای در کشورهای دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار نیز در گوشی های هوشمند نیز وجود دارد. مسیریابی آنلاین این برنامه امکانات قدرتمندی دارد همینطور سهولت در استفاده این برنامه را محبوب کرده است که در هر گوشی هوشمندی یافت می شود. با ما همراه باشید. یکی از امکانات برنامه Google Maps این است که می تواند نتایج جستجو را به صورت پیام متنی برای شما ارسال کند. که می توان از کامپیوتر به موبایل پیام جستجو را ارسال کرد. مزیتها: شخص گیرنده پیام به درستی به مقصد مورد نظر می رسد. پیام به صورت متنی ساده فرستاده خواهد شد بنابراین به سرعت به دست گیرنده خواهد رسید. فرستنده می تواند یک مکان را برای شخص گیرنده بفرستد. پیش نیازها: فرستند باید به اکانت خود در Google Maps وارد شوید. گیرنده باید دارای اینترنت باشد. دانلود برنامه از گوگل پلی فرستادن نتایج جستجو Google Maps به گوشی هوشمند به صفحه اصلی گوگل مپ بروید و وارد اکانت گوگل خود بشوید. ابتدا و انتها مسیر را مشخص می کنید. اطلاعات توسط گوکل به نمایش در می آید. در گوشه ست چپ شما می توانید بخش ارس..

یک ترفند مفید در Google Maps که شاید شما نمیدانید؟؟

Google Maps یک نقشه آنلاین است که به صورت گسترده ای در کشورهای دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار نیز در گوشی های هوشمند نیز وجود دارد. مسیریابی آنلاین این برنامه امکانات قدرتمندی دارد همینطور سهولت در استفاده این برنامه را محبوب کرده است که در هر گوشی هوشمندی یافت می شود. با ما همراه باشید.

یکی از امکانات برنامه Google Maps این است که می تواند نتایج جستجو را به صورت پیام متنی برای شما ارسال کند. که می توان از کامپیوتر به موبایل پیام جستجو را ارسال کرد.

مزیتها:

  • شخص گیرنده پیام به درستی به مقصد مورد نظر می رسد.
  • پیام به صورت متنی ساده فرستاده خواهد شد بنابراین به سرعت به دست گیرنده خواهد رسید.
  • فرستنده می تواند یک مکان را برای شخص گیرنده بفرستد.

پیش نیازها:

  • فرستند باید به اکانت خود در Google Maps وارد شوید.
  • گیرنده باید دارای اینترنت باشد.

دانلود برنامه از گوگل پلی

فرستادن نتایج جستجو Google Maps به گوشی هوشمند

به صفحه اصلی گوگل مپ بروید و وارد اکانت گوگل خود بشوید.

یک ترفند مفید در Google Maps که شاید شما نمیدانید؟؟ 2 4

ابتدا و انتها مسیر را مشخص می کنید.

یک ترفند مفید در Google Maps که شاید شما نمیدانید؟؟ 3 2

اطلاعات توسط گوکل به نمایش در می آید. در گوشه ست چپ شما می توانید بخش ارسال مکان به گوشی را ببینید بر روی آن بزنید و Send Message را انتخاب کنید. باید این را به خاطر داشته باشید که اول یک پیام تایید ارسال می شود که شما می توانید آنرا تایید یا در صورت اشتباه بدن شماره آن را رد کنید.

یک ترفند مفید در Google Maps که شاید شما نمیدانید؟؟ 4 1

نکته: اگر می خواهید برای کسی آدرس بفرستید باید با اکانت همان شخص وارد شوید. Google Maps به طور پیش فرض آدرس را به شماره ای که با آن ثبت نام کردید می فرستند نه شماره ای که به تازگی اضافه شده است.

گوشی شما پیامی از طرف گوگل دریافت می کند.

یک ترفند مفید در Google Maps که شاید شما نمیدانید؟؟ 5 1

یک ترفند مفید در Google Maps که شاید شما نمیدانید؟؟ 6

بر روی لینک بزنید گوشی به صورت اتوماتیک از مرورگر خود گوشی برای باز کردن آدرس استفاده خواهد کرد.

یک ترفند مفید در Google Maps که شاید شما نمیدانید؟؟ 7

گوشی حتما باید به اینترنت وصل باشد. این بهترین راه برای فرستادن آدرس برای شخصی است بدون آنکه گم شوند.

نوشته یک ترفند مفید در Google Maps که شاید شما نمیدانید؟؟ اولین بار در تخصصی ترین مرجع بلک بری | بلک بری ایران پدیدار شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme