اگر شما از آن دسته افرادی هستید که می خواهید به سرعت دایره واژگان خود را افزایش دهید پس بهتر است با Anagramble همراه این کار کمی هم تفریح بکنیم. با بری ایران همراه باشید. در این بازی هزاران هزار کلمه وجود دارد ولی لغات آنها بهم ریخته است وظیفه شما کنار هم گذاشتن صحیح این لغات است تا واژه جدیدی را بسازید. شما دو دقیقه وقت دارید تا بهترین بازی دو نفره را انجام دهید. ویژگی های بازی Anagramble: هزاران هزار واژه به چالش کشیدن دوستان خود افزایش هوش برای حدس زدن کلمات تصاویری از بازی در Z10 دانلود بازی از Blackberry World نوشته دانلود بازی بازی با لغات Anagramble برای BB10 اولین بار در تخصصی ترین مرجع بلک بری | بلک بری ایران پدیدار شد.

دانلود بازی بازی با لغات Anagramble برای BB10

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که می خواهید به سرعت دایره واژگان خود را افزایش دهید پس بهتر است با Anagramble همراه این کار کمی هم تفریح بکنیم. با بری ایران همراه باشید.

در این بازی هزاران هزار کلمه وجود دارد ولی لغات آنها بهم ریخته است وظیفه شما کنار هم گذاشتن صحیح این لغات است تا واژه جدیدی را بسازید. شما دو دقیقه وقت دارید تا بهترین بازی دو نفره را انجام دهید.

ویژگی های بازی Anagramble:

  • هزاران هزار واژه
  • به چالش کشیدن دوستان خود
  • افزایش هوش برای حدس زدن کلمات

تصاویری از بازی در Z10

دانلود بازی بازی با لغات Anagramble برای BB10 2 4

دانلود بازی بازی با لغات Anagramble برای BB10 3 6

دانلود بازی بازی با لغات Anagramble برای BB10 3 6

دانلود بازی از Blackberry World

نوشته دانلود بازی بازی با لغات Anagramble برای BB10 اولین بار در تخصصی ترین مرجع بلک بری | بلک بری ایران پدیدار شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme