اگر شما به انتقال اطلاعات خود نیاز دارید و همینطور می خواهید این انتقال اطلاعات که از PC به سمت گوشی هست بسیار سریع انجام بگیرد من به شما توصیه میکنم که حتما با بری ایران در این پست همراه باشید تا با برنامه Portal آشنا شوید. اکثر ما حداقل یکبار مجبور شدیم که فایلی را برای گوشی خود بریزیم ولی فایل مورد نظر در PC قرار دارد. دو راه برای اینکار می باشد اولین راه فرستادن فایل به ایمیل خود یا گوگل درایو ، دراپ باکس و… یا حتی استفاده از کابل USB ولی راه دومی هم هست که بسیار ساده تر و سریعتر و آن استفاده از Portal می باشد. بر طبق سایت HowToGeek برنامه Portal هم برای اندروید و هم برای iOS موجود می باشد. این برنامه توسعه داده شده توسط کمپانی Pushbullet می باشد که برنامه ای برای انتقال پیام ها از گوشی به PC را دارا است که این برنامه بسیار مشهور است. این برنامه به شما این امکان را می دهد که شما یک فایل یا محتوای یک فولدر را بوسیله WiFi به گوشی خود انتقال دهید. نحوه استفاده از Portal این آموزش در اندروید تهیه شده است و شما می توانید همین اقدامات را نیز در iOS انجام دهید. برای شروع اول از همه با..

انتقال اطلاعات از PC به گوشی آسان و سریع توسط برنامه Portal

اگر شما به انتقال اطلاعات خود نیاز دارید و همینطور می خواهید این انتقال اطلاعات که از PC به سمت گوشی هست بسیار سریع انجام بگیرد من به شما توصیه میکنم که حتما با بری ایران در این پست همراه باشید تا با برنامه Portal آشنا شوید.

اکثر ما حداقل یکبار مجبور شدیم که فایلی را برای گوشی خود بریزیم ولی فایل مورد نظر در PC قرار دارد. دو راه برای اینکار می باشد اولین راه فرستادن فایل به ایمیل خود یا گوگل درایو ، دراپ باکس و… یا حتی استفاده از کابل USB ولی راه دومی هم هست که بسیار ساده تر و سریعتر و آن استفاده از Portal می باشد.

بر طبق سایت HowToGeek برنامه Portal هم برای اندروید و هم برای iOS موجود می باشد. این برنامه توسعه داده شده توسط کمپانی Pushbullet می باشد که برنامه ای برای انتقال پیام ها از گوشی به PC را دارا است که این برنامه بسیار مشهور است. این برنامه به شما این امکان را می دهد که شما یک فایل یا محتوای یک فولدر را بوسیله WiFi به گوشی خود انتقال دهید.

نحوه استفاده از Portal

این آموزش در اندروید تهیه شده است و شما می توانید همین اقدامات را نیز در iOS انجام دهید.

برای شروع اول از همه باید برنامه Portal را در گوشی خود Android / iOS نصب کنید سپس به این لینک بر روی سیستم خود بروید. QR کد برنامه که مانند عکس زیر است را در سایت می توانید مشاهده کنید.

انتقال اطلاعات از PC به گوشی آسان و سریع توسط برنامه Portal 2 5

مطمئن شوید که گوشی و سیستم خود به یک شبکه وای فای متصل باشند. برنامه را در گوشی خود باز کرده و کد بالا را اسکن کنید.

انتقال اطلاعات از PC به گوشی آسان و سریع توسط برنامه Portal 3 7

وقتی اتصال انجام شد تنها کاری که باید بکنید این است که فایل های خود را درون آن بیاندازید. هر فایلی که درون Portal بیاندازید به صورت اتوماتیک بر روی کوشی شما ظاهر خواهد شد.

انتقال اطلاعات از PC به گوشی آسان و سریع توسط برنامه Portal 4 3

وقتی اتصال قطع شد تمامی فایلهای دریافتی در لیستی به شما نمایش داده می شود. (فقط در اندروید)

انتقال اطلاعات از PC به گوشی آسان و سریع توسط برنامه Portal 5 2

در اندروید عکس و موزیک ها نمایش داده نمی شوند جون این فایلها به صورت اتوماتیک در گالری و موزیک پلیر ذخیره می شوند.

انتقال اطلاعات از PC به گوشی آسان و سریع توسط برنامه Portal 6

اگر به نحوی دوست ندارید که عکسها و موزیکها به صورت اتوماتیک در مکان های که ذکر کردیم ذخیره شوند می توانید این محلها را از طریق تنظیمات برنامه تغییر دهید.

انتقال اطلاعات از PC به گوشی آسان و سریع توسط برنامه Portal 7

انتقال اطلاعات از PC به گوشی آسان و سریع توسط برنامه Portal 8

تنها نکته منفی این برنامه این است که تنها انتقال اطلاعات از PC به گوشی را پشتیبانی میکند و انتقال برعکس را پشتیبانی نمی کند.

نوشته انتقال اطلاعات از PC به گوشی آسان و سریع توسط برنامه Portal اولین بار در تخصصی ترین مرجع بلک بری | بلک بری ایران پدیدار شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme