بازی Crash Club یک بازی ماشین سواری است که شاید برای خیلی از شما اسباب بازی های دوران کودکیتان را به یاد شما بیاورد. با بری ایران همراه باشید. در Crash Club شما در ماشین های رنگارنگ در دنیایی بزرگ رانندگی میکنید ولی نباید این بازی با بازی های مسابقه ای دیگر مقایسه کنید چون این یک بازی اکشن و دیوانه کننده است. Crash Club با گیم پلی منحصر به فرد خود که قبلا در موبایل ها شاهد آن نبودیم منتشر شده است یک بازی مسابقه ای اکشن در انتظار شماست. وقتی بازی را شروع می کنید کاربر می تواند بین کلی ماشین از موستانگ تا اتوبوس را برای بازی انتخاب کند. ماموریتهای خود را به انجام برسانید و Token دریافت کنید تا بهترین اسلحه ها و تجهیزات را بخرید. دانلود بازی از گوگل پلی نوشته دانلود بازی Crash Club برای اندروید بلک بری اولین بار در تخصصی ترین مرجع بلک بری | بلک بری ایران پدیدار شد.

دانلود بازی Crash Club برای اندروید بلک بری

بازی Crash Club یک بازی ماشین سواری است که شاید برای خیلی از شما اسباب بازی های دوران کودکیتان را به یاد شما بیاورد. با بری ایران همراه باشید.

در Crash Club شما در ماشین های رنگارنگ در دنیایی بزرگ رانندگی میکنید ولی نباید این بازی با بازی های مسابقه ای دیگر مقایسه کنید چون این یک بازی اکشن و دیوانه کننده است. Crash Club با گیم پلی منحصر به فرد خود که قبلا در موبایل ها شاهد آن نبودیم منتشر شده است یک بازی مسابقه ای اکشن در انتظار شماست.

دانلود بازی Crash Club برای اندروید بلک بری 2 6

دانلود بازی Crash Club برای اندروید بلک بری 3 8

دانلود بازی Crash Club برای اندروید بلک بری 4 4

دانلود بازی Crash Club برای اندروید بلک بری 5 3

وقتی بازی را شروع می کنید کاربر می تواند بین کلی ماشین از موستانگ تا اتوبوس را برای بازی انتخاب کند. ماموریتهای خود را به انجام برسانید و Token دریافت کنید تا بهترین اسلحه ها و تجهیزات را بخرید.

دانلود بازی Crash Club برای اندروید بلک بری 6 2

دانلود بازی Crash Club برای اندروید بلک بری 7

دانلود بازی Crash Club برای اندروید بلک بری 8

دانلود بازی Crash Club برای اندروید بلک بری 9

دانلود بازی از گوگل پلی

نوشته دانلود بازی Crash Club برای اندروید بلک بری اولین بار در تخصصی ترین مرجع بلک بری | بلک بری ایران پدیدار شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme