بلک بری Power Center که به شما این امکان را می دهد تا گوشی خود را بهینه سازی کنید. این برنامه به تازگی برای ثبات و پایداری و رفع باگ آپدیت شده است. با بری ایران همراه باشید. یک قابلیت جدید در این برنامه شما از الان با Power Cneter می توانید برنامه پس زمینه خود را مدیریت کنید و همین طور می توانید برای برنامه هایی که در پس زمینه باتری بیشتری را مصرف می کنند اعلان دریافت کنید. لیست تغیرات را می توانید در زیر ببینید: مدیریت برنامه های پس زمینه دریافت اعلان حاکی از مصرف شدن باتری توسط برنامه های پس زمینه رفع مشکلات سیستمی و باگ در برنامه اگر قبلا از بلک بری Power center استفاده نمی کردید شاید الان موقع مناسبی باشد تا از این برنامه استفاده کنید. با فعال کردن تنظیمات پیشرفته می توانید روشنایی ، رزولوشن و حتی نرخ فریم های برنامه ها را تغییر دهید. قدرتمندترین برنامه برای ذخیره باتری در گوشی می باشد. این برنامه نیاز به اندروید ۷.۱ و بالاتر دارد. لینک دانلود برنامه نوشته آپدیت جدید بلک بری Power Center و قابلیتهای جدید آن اولین بار در تخصصی ترین مرجع بلک بری | بلک بری ایران پدیدار شد.

آپدیت جدید بلک بری Power Center و قابلیتهای جدید آن

بلک بری Power Center که به شما این امکان را می دهد تا گوشی خود را بهینه سازی کنید. این برنامه به تازگی برای ثبات و پایداری و رفع باگ آپدیت شده است. با بری ایران همراه باشید.

یک قابلیت جدید در این برنامه شما از الان با Power Cneter می توانید برنامه پس زمینه خود را مدیریت کنید و همین طور می توانید برای برنامه هایی که در پس زمینه باتری بیشتری را مصرف می کنند اعلان دریافت کنید. لیست تغیرات را می توانید در زیر ببینید:

  • مدیریت برنامه های پس زمینه
  • دریافت اعلان حاکی از مصرف شدن باتری توسط برنامه های پس زمینه
  • رفع مشکلات سیستمی و باگ در برنامه

اگر قبلا از بلک بری Power center استفاده نمی کردید شاید الان موقع مناسبی باشد تا از این برنامه استفاده کنید. با فعال کردن تنظیمات پیشرفته می توانید روشنایی ، رزولوشن و حتی نرخ فریم های برنامه ها را تغییر دهید. قدرتمندترین برنامه برای ذخیره باتری در گوشی می باشد. این برنامه نیاز به اندروید ۷.۱ و بالاتر دارد.

لینک دانلود برنامه

نوشته آپدیت جدید بلک بری Power Center و قابلیتهای جدید آن اولین بار در تخصصی ترین مرجع بلک بری | بلک بری ایران پدیدار شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme