مدت زیادی است که بازی سرگرم کننده در BB10 ندیده ایم. Odebrecht بازی با یک گیم پلی متفاوت که در هیچ بازی دیگری ندیده ایم. با بری ایران همراه باشید. در این بازی شما در نقش شخصی است که وسایل ساخت و ساز را جمع آوری می کند و مراقب تله هایی که سر راه شما قرار دارد باشید. وقتی در ارتفاعی از زمین کار می کنید باید این نکته را در نظر داشته باشیم که خطر همیشه است و باید محتاطانه عمل کنیم. ویژگی های بازی Odebrecht: ۳ شخصیت مختلف ۳ محیط مختلف ۲ بازی کوچک در داخل بازی و….. تصاویری از بازی در بلک بری Z30 دانلود بازی از Blackberry World نوشته دانلود بازی Odebrecht برای BB10 اولین بار در تخصصی ترین مرجع بلک بری | بلک بری ایران پدیدار شد.

دانلود بازی Odebrecht برای BB10

مدت زیادی است که بازی سرگرم کننده در BB10 ندیده ایم. Odebrecht بازی با یک گیم پلی متفاوت که در هیچ بازی دیگری ندیده ایم. با بری ایران همراه باشید.

در این بازی شما در نقش شخصی است که وسایل ساخت و ساز را جمع آوری می کند و مراقب تله هایی که سر راه شما قرار دارد باشید. وقتی در ارتفاعی از زمین کار می کنید باید این نکته را در نظر داشته باشیم که خطر همیشه است و باید محتاطانه عمل کنیم.

ویژگی های بازی Odebrecht:

  • ۳ شخصیت مختلف
  • ۳ محیط مختلف
  • ۲ بازی کوچک در داخل بازی
  • و…..

تصاویری از بازی در بلک بری Z30

دانلود بازی Odebrecht برای BB10 2 6

دانلود بازی Odebrecht برای BB10 3 3

دانلود بازی Odebrecht برای BB10 4 2

دانلود بازی Odebrecht برای BB10 5 1

دانلود بازی از Blackberry World

نوشته دانلود بازی Odebrecht برای BB10 اولین بار در تخصصی ترین مرجع بلک بری | بلک بری ایران پدیدار شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme