بعد از مدتها مثل اینکه بلک بری DTEK50 و DTEK60 دوباره با آپدیت بازگشتند. در حال حاضر آپدیتهای امنیتی از طرف گوگل منتشر خواهد شد که برخی از مشکلات داخلی را بر طرف می کند. با بری ایران همراه باشید. آپدیت گوگل به اندازه ۱۰۰ مگابایت و با نام AAU660 می باشد. سخت میتوان گفت که این آپدیت به چه منظوری منتشر شده است ولی به نظر می آید که برای سرپوش گذاشتن بر روی گوشی آنلاک شده منتشر شده است. همین الان به دستگاه خود مراجعه کنید و برای آپدیت چک بفرمایید و گوشی خود را در صورت وجود آپدیت بروزرسانی کنید و ما را از تغییرات آن مطلع سازید. نوشته DTEK50 و DTEK60 آپدیت فوریه را دریافت میکنند اولین بار در تخصصی ترین مرجع بلک بری | بلک بری ایران پدیدار شد.

DTEK50 و DTEK60 آپدیت فوریه را دریافت میکنند

بعد از مدتها مثل اینکه بلک بری DTEK50 و DTEK60 دوباره با آپدیت بازگشتند. در حال حاضر آپدیتهای امنیتی از طرف گوگل منتشر خواهد شد که برخی از مشکلات داخلی را بر طرف می کند. با بری ایران همراه باشید.

آپدیت گوگل به اندازه ۱۰۰ مگابایت و با نام AAU660 می باشد. سخت میتوان گفت که این آپدیت به چه منظوری منتشر شده است ولی به نظر می آید که برای سرپوش گذاشتن بر روی گوشی آنلاک شده منتشر شده است. همین الان به دستگاه خود مراجعه کنید و برای آپدیت چک بفرمایید و گوشی خود را در صورت وجود آپدیت بروزرسانی کنید و ما را از تغییرات آن مطلع سازید.

نوشته DTEK50 و DTEK60 آپدیت فوریه را دریافت میکنند اولین بار در تخصصی ترین مرجع بلک بری | بلک بری ایران پدیدار شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme