همانطور که قبلا در اینجا مطالعه کردید یکی از قابلیتهای بلک بری KEYone و Motion همان کلید Convenience می باشد. که شما می توانید به راحتی میانبرهایی برای گوشی خود انتخاب کنید برای غیرفعالسازی آن با بری ایران همراه باشید. برای غیرفعالسازی مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید: برنامه Button Mapper را از گوگل پلی دانلود و نصب نمایید. برنامه باز کرده و بر روی Add Buttons بزنید سپس علامت + را در گوشه سمت راست بزنید. بر روی کلید Convenience بزنید تا توسط برنامه شناسایی شود به صورت FP_SHORT_TOUCH 284 نمایش داده می شود سپس Add را بزنید. سپس در لیست بر روی FP_SHORT_TOUCH 284 زده و Customize را بزنید. در اینجا Single Tap ، Double Tap و Long Press سه گزینه برای استفاده از کلید Convenience می باشد شما وقتی این گزینه ها را به No Action تغییر دهید این قابلیت به طور اتوماتیک غیرفعال می شود. بعد از انجام تغییرات در بالا بر روی سه نقطه عمودی بر روی گوشه بالا بزنید و بر روی Start/Stop Service را بزنید و با این کار به Button Mapper اجازه اجرا می دهید. از الان به بعد کلید Convenience غیرفعال شده است و شما می..

غیرفعال کلید Convenience بر روی بلک بری KEYone و Motion

همانطور که قبلا در اینجا مطالعه کردید یکی از قابلیتهای بلک بری KEYone و Motion همان کلید Convenience می باشد. که شما می توانید به راحتی میانبرهایی برای گوشی خود انتخاب کنید برای غیرفعالسازی آن با بری ایران همراه باشید.

برای غیرفعالسازی مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

  • برنامه Button Mapper را از گوگل پلی دانلود و نصب نمایید.
  • برنامه باز کرده و بر روی Add Buttons بزنید سپس علامت + را در گوشه سمت راست بزنید.
  • بر روی کلید Convenience بزنید تا توسط برنامه شناسایی شود به صورت FP_SHORT_TOUCH 284 نمایش داده می شود سپس Add را بزنید.
  • سپس در لیست بر روی FP_SHORT_TOUCH 284 زده و Customize را بزنید.
  • در اینجا Single Tap ، Double Tap و Long Press سه گزینه برای استفاده از کلید Convenience می باشد شما وقتی این گزینه ها را به No Action تغییر دهید این قابلیت به طور اتوماتیک غیرفعال می شود.
  • بعد از انجام تغییرات در بالا بر روی سه نقطه عمودی بر روی گوشه بالا بزنید و بر روی Start/Stop Service را بزنید و با این کار به Button Mapper اجازه اجرا می دهید.

از الان به بعد کلید Convenience غیرفعال شده است و شما میتوانید هر زمان که دوست داشتید دوباره این کلید را بوسیله همین برنامه فعال کنید.

نوشته غیرفعال کلید Convenience بر روی بلک بری KEYone و Motion اولین بار در تخصصی ترین مرجع بلک بری | بلک بری ایران پدیدار شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme