اگر شما از بازیهایی که باید ۳ شکل همسان را کنار هم بگذارید تا امتیاز بگیرید خسته شده اید. Ancient Puzzle دارای گیم پلی جدید با بهره گیری از بازی کلاسیک می باشد. با بری ایران در این پست همراه باشید. در این بازی هنوز باید ۳ شکل همسان را در کنار هم بگذارید ولی این بار با گرافیک ۳D فوق العاده می باشد. این بازی توسط شرکت معروف YuchGame می باشد که بازی بسیار معروف Heroes of the Ancient را عرضه کرده است. یک ویژگی که این بازی را نسبت به نسخه کلاسیک متمایز کرده است بخش آنلاین این بازی می باشد. اوایل کمی بازی سخت می باشد ولی به مرور زمان برای شما بسیار جذاب می شود. ویژگی های بازی Ancient Puzzle: گرافیک ۳D فوق العاده دارای مراحل زیاد و چالش برانگیز قابلیت بازی آنلاین صداگذاری عالی اضافه کردن دوستان خود به بازی و…. دانلود بازی از Blackberry World نوشته دانلود بازی Ancient Puzzle برای BB10 اولین بار در تخصصی ترین مرجع بلک بری | بلک بری ایران پدیدار شد.

دانلود بازی Ancient Puzzle برای BB10

اگر شما از بازیهایی که باید ۳ شکل همسان را کنار هم بگذارید تا امتیاز بگیرید خسته شده اید. Ancient Puzzle دارای گیم پلی جدید با بهره گیری از بازی کلاسیک می باشد. با بری ایران در این پست همراه باشید.

در این بازی هنوز باید ۳ شکل همسان را در کنار هم بگذارید ولی این بار با گرافیک ۳D فوق العاده می باشد. این بازی توسط شرکت معروف YuchGame می باشد که بازی بسیار معروف Heroes of the Ancient را عرضه کرده است. یک ویژگی که این بازی را نسبت به نسخه کلاسیک متمایز کرده است بخش آنلاین این بازی می باشد. اوایل کمی بازی سخت می باشد ولی به مرور زمان برای شما بسیار جذاب می شود.

ویژگی های بازی Ancient Puzzle:

  • گرافیک ۳D فوق العاده
  • دارای مراحل زیاد و چالش برانگیز
  • قابلیت بازی آنلاین
  • صداگذاری عالی
  • اضافه کردن دوستان خود به بازی
  • و….

دانلود بازی Ancient Puzzle برای BB10 2

دانلود بازی Ancient Puzzle برای BB10 3 1

دانلود بازی Ancient Puzzle برای BB10 4 1

دانلود بازی Ancient Puzzle برای BB10 5

دانلود بازی از Blackberry World

نوشته دانلود بازی Ancient Puzzle برای BB10 اولین بار در تخصصی ترین مرجع بلک بری | بلک بری ایران پدیدار شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme