مهاجرت از سمت سیستم های قدیمی به سمت بلک بری باعث افزایش بلک بری در این کشور شده است. حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد بانکهای Hong Kong شروع به مهاجرت به سمت سیستم های بلک بری کرده اند. با بری ایران همراه باشید. مایک دین مدیر ارشد فروش آمریکا شمالی در بلک بری اینطور بیان می کند: ما درآمد خود را نسبت به سال پیش سه برابر کرده ایم و حدود ۹۰ درصد از ۱۰۰ بانک از محصولات امنیتی ما مانند ایمیل امن و…. استفاده می کنند و بانکها و بیمه جزو عمده مشتریان ما هستند. هدف ما ایجاد یک سیستم امن و جامع برای ارتباط با مردم ، فرآیندهای دستگاه و سیستم ها می باشد. ما از نشت اطلاعات برای تمامی دستگاه ها محافظت می کنیم یعنی اطلاعات شما همیشه مورد محافظت ما خواهد بود. با توجه به رشد پلتفرم موبایل دینگ خاطر نشان کرد بلک بری به دنبال گسترش بیشتر در بخش دولتی است. دینگ نیز اشاره کرد که بلک بری در حال مذاکره با شرکتهای حمل و نقل در Hong Kong برای توسعه بلک بری رادار Blackberry Radar می باشد. نوشته استفاده از سرویس بلک بری در بانکهای Hong Kong اولین بار در تخصصی ترین مرجع بلک بری | بلک بری ایران پدیدار شد.

استفاده از سرویس بلک بری در بانکهای Hong Kong

مهاجرت از سمت سیستم های قدیمی به سمت بلک بری باعث افزایش بلک بری در این کشور شده است. حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد بانکهای Hong Kong شروع به مهاجرت به سمت سیستم های بلک بری کرده اند. با بری ایران همراه باشید.

مایک دین مدیر ارشد فروش آمریکا شمالی در بلک بری اینطور بیان می کند:

ما درآمد خود را نسبت به سال پیش سه برابر کرده ایم و حدود ۹۰ درصد از ۱۰۰ بانک از محصولات امنیتی ما مانند ایمیل امن و…. استفاده می کنند و بانکها و بیمه جزو عمده مشتریان ما هستند. هدف ما ایجاد یک سیستم امن و جامع برای ارتباط با مردم ، فرآیندهای دستگاه و سیستم ها می باشد. ما از نشت اطلاعات برای تمامی دستگاه ها محافظت می کنیم یعنی اطلاعات شما همیشه مورد محافظت ما خواهد بود.

با توجه به رشد پلتفرم موبایل دینگ خاطر نشان کرد بلک بری به دنبال گسترش بیشتر در بخش دولتی است. دینگ نیز اشاره کرد که بلک بری در حال مذاکره با شرکتهای حمل و نقل در Hong Kong برای توسعه بلک بری رادار Blackberry Radar می باشد.

نوشته استفاده از سرویس بلک بری در بانکهای Hong Kong اولین بار در تخصصی ترین مرجع بلک بری | بلک بری ایران پدیدار شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme