پس از انتشار ، این بازی سریع به مرز ۷۰ میلیون دانلود رسید و دارای امتیاز ۴.۵ در گوگل پلی می باشد. در بازی Zombie Castaways مانند دیگر نسخه های مشابه زامبی ها تشنه خون انسان نیستند و به انسانها آسیب نمی رسانند و بسیار دوست داشتنی هستند. با بری ایران همراه باشید. زامبی ها این بازی ترسنک نیستند ولی بسیار سخت کوش و متمرکز بر روی زمین کشاورزی خود هستند. یکی از این روزها یک زامبی عاشق یک دختر خوشگل شد و آرزو کرد که انسان شود. بازی در سبک استراتژیک بوده و شما می توانید گیاه پرورش داده و ساختمانهای مشهوری بسازید ، جزیره های ناشناخته را کشف کنید ، به دنبال گنج باشید تا ثروتمند شوید سپس می توانید انسان شده و به شهر بازگردید و عاشق شوید. ویژگی های بازی Zombie Castaways: گیاهان بسیار زیاد ، گلهای رنگارنگ ، ساختمانهای معروف سلاح های بیشمار گنج و مجموعه های جالب برای گردآوری در طول بازی کرافیک فوق العاده و افکتهای صوتی عالی و….. دانلود بازی از گوگل پلی نوشته دانلود بازی Zombie Castaways برای اندروید بلک بری اولین بار در تخصصی ترین مرجع بلک بری | بلک بری ایران پدیدار شد.

دانلود بازی Zombie Castaways برای اندروید بلک بری

پس از انتشار ، این بازی سریع به مرز ۷۰ میلیون دانلود رسید و دارای امتیاز ۴.۵ در گوگل پلی می باشد. در بازی Zombie Castaways مانند دیگر نسخه های مشابه زامبی ها تشنه خون انسان نیستند و به انسانها آسیب نمی رسانند و بسیار دوست داشتنی هستند. با بری ایران همراه باشید.

زامبی ها این بازی ترسنک نیستند ولی بسیار سخت کوش و متمرکز بر روی زمین کشاورزی خود هستند. یکی از این روزها یک زامبی عاشق یک دختر خوشگل شد و آرزو کرد که انسان شود. بازی در سبک استراتژیک بوده و شما می توانید گیاه پرورش داده و ساختمانهای مشهوری بسازید ، جزیره های ناشناخته را کشف کنید ، به دنبال گنج باشید تا ثروتمند شوید سپس می توانید انسان شده و به شهر بازگردید و عاشق شوید.

ویژگی های بازی Zombie Castaways:

  • گیاهان بسیار زیاد ، گلهای رنگارنگ ، ساختمانهای معروف
  • سلاح های بیشمار
  • گنج و مجموعه های جالب برای گردآوری در طول بازی
  • کرافیک فوق العاده و افکتهای صوتی عالی
  • و…..

دانلود بازی Zombie Castaways برای اندروید بلک بری 2 6

دانلود بازی Zombie Castaways برای اندروید بلک بری 3 5

دانلود بازی Zombie Castaways برای اندروید بلک بری 4 3

دانلود بازی از گوگل پلی

نوشته دانلود بازی Zombie Castaways برای اندروید بلک بری اولین بار در تخصصی ترین مرجع بلک بری | بلک بری ایران پدیدار شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme