تقریبا همه ما با فایلهای Zip و Rar در گوشی هوشمند برخود داشته ایم و همیشه به دنبال برنامه ای کامل بودیم تا بتواند به راحتی این فایل های فشرده را باز کند. Super Zip It برنامه ای است که قرار است این کار به راحتی برای ما انجام دهد. با بلک بری ایران همراه باشید. موضوع از این قرار است که اکثر فایل منیجر های موجود در گوشی این پسوند را پشتیبانی نمیکنند و بنابراین ما مجبور به استفاده از یک برنامه دیگر برای باز کردن این فایلها هستیم. در زیر می توانید بعضی از ویژگی های این برنامه را ببینید. ویژگی های Super Zip It: قابلیت فشرده سازی فایل و فولدر ها به صورت همزمان قابلیت ارسال فایل زیپ به ایمیل پشتیبانی از ZIP ، RAR و TAR و…. دانلود برنامه از Blackberry World نوشته دانلود برنامه Super Zip It برای باز کردن فایل های فشرده برای BB10 اولین بار در بلک بری ایران. پدیدار شد.

دانلود برنامه Super Zip It برای باز کردن فایل های فشرده برای BB10

تقریبا همه ما با فایلهای Zip و Rar در گوشی هوشمند برخود داشته ایم و همیشه به دنبال برنامه ای کامل بودیم تا بتواند به راحتی این فایل های فشرده را باز کند. Super Zip It برنامه ای است که قرار است این کار به راحتی برای ما انجام دهد. با بلک بری ایران همراه باشید.

موضوع از این قرار است که اکثر فایل منیجر های موجود در گوشی این پسوند را پشتیبانی نمیکنند و بنابراین ما مجبور به استفاده از یک برنامه دیگر برای باز کردن این فایلها هستیم. در زیر می توانید بعضی از ویژگی های این برنامه را ببینید.

ویژگی های Super Zip It:

  • قابلیت فشرده سازی فایل و فولدر ها به صورت همزمان
  • قابلیت ارسال فایل زیپ به ایمیل
  • پشتیبانی از ZIP ، RAR و TAR
  • و….

دانلود برنامه Super Zip It برای باز کردن فایل های فشرده برای BB10 2 3دانلود برنامه Super Zip It برای باز کردن فایل های فشرده برای BB10 3 3

دانلود برنامه Super Zip It برای باز کردن فایل های فشرده برای BB10 4 3

دانلود برنامه Super Zip It برای باز کردن فایل های فشرده برای BB10 5 2

دانلود برنامه از Blackberry World

نوشته دانلود برنامه Super Zip It برای باز کردن فایل های فشرده برای BB10 اولین بار در بلک بری ایران. پدیدار شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme