داستان Signal to Stars از آنجایی شروع می شود که بیگانه ها به دیدن زمین می آیند ولی در متاسفانه آنها در این سیاره گیر می کنند و نمی توانند اینجا را ترک نمایند و به زادگاه خود بازگردند. با بلک بری ایران همراه باشید. اینجاست که شما باید به کمک بیگانه ها بیایید تا بتوانند از این سیاره بروند. برای اینکار باید نقاشی هایی که بر روی زمین هست را بکشید تا مرحله به پایان برسد. گیم پلی این بازی مثل دیگر بازی ها نمی باشد و شاید همین خصوصیت آنرا منحصر به فرد کرده باشد. Signal to Stars دارای ۱۲۰ مرحله مهیج و چالش برانگیز می باشد که می تواند بازیکن را به چالش بکشد. اگر فکر می کنید که این خیلی ساده است سخت در اشتباهید!! دانلود بازی از Blackberry World نوشته دانلود بازی Signal to Stars سیگنال به ستاره ها برای BB10 اولین بار در بلک بری ایران. پدیدار شد.

دانلود بازی Signal to Stars سیگنال به ستاره ها برای BB10

داستان Signal to Stars از آنجایی شروع می شود که بیگانه ها به دیدن زمین می آیند ولی در متاسفانه آنها در این سیاره گیر می کنند و نمی توانند اینجا را ترک نمایند و به زادگاه خود بازگردند. با بلک بری ایران همراه باشید.

اینجاست که شما باید به کمک بیگانه ها بیایید تا بتوانند از این سیاره بروند. برای اینکار باید نقاشی هایی که بر روی زمین هست را بکشید تا مرحله به پایان برسد. گیم پلی این بازی مثل دیگر بازی ها نمی باشد و شاید همین خصوصیت آنرا منحصر به فرد کرده باشد. Signal to Stars دارای ۱۲۰ مرحله مهیج و چالش برانگیز می باشد که می تواند بازیکن را به چالش بکشد. اگر فکر می کنید که این خیلی ساده است سخت در اشتباهید!!

دانلود بازی Signal to Stars سیگنال به ستاره ها برای BB10 2 3

دانلود بازی Signal to Stars سیگنال به ستاره ها برای BB10 3 3

دانلود بازی Signal to Stars سیگنال به ستاره ها برای BB10 4 2

دانلود بازی Signal to Stars سیگنال به ستاره ها برای BB10 5 2

دانلود بازی از Blackberry World

نوشته دانلود بازی Signal to Stars سیگنال به ستاره ها برای BB10 اولین بار در بلک بری ایران. پدیدار شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme