تا حالا شده که نیاز باشه از صفحه گوشی خود فیلم بگیرید؟ حالا به هردلیلی ، می تونه برای گیم پلی یک بازی محبوب یا محتوای آموزشی داشته باشد. در این مطلب ما برنامه Screen Recorder را به شما معرفی میکنیم که به راحتی می توانید از صفحه گوشی خود فیلم بگیرید. با بلک بری ایران همراه باشید. محیط کاربری برنامه بسیار ساده می باشد و شما تنها با یک دکمه می توانید شروع به فیلمبرداری از گوشی خود کنید. یکی از قابلیت های مهم Screen Recorder غیر فعال کردن میکروفن برای ضبط صدا در گوشی می باشد علاوه بر آن تنظیماتی دیگری هم هست که در ضبط یک فیلم با کیفیت از گوشی خود به شما کمک میکنند. دانلود برنامه از Blackberry World نوشته دانلود برنامه Screen Recorder ضبط از صفحه گوشی برای BB10 اولین بار در بلک بری ایران. پدیدار شد.

دانلود برنامه Screen Recorder ضبط از صفحه گوشی برای BB10

تا حالا شده که نیاز باشه از صفحه گوشی خود فیلم بگیرید؟ حالا به هردلیلی ، می تونه برای گیم پلی یک بازی محبوب یا محتوای آموزشی داشته باشد. در این مطلب ما برنامه Screen Recorder را به شما معرفی میکنیم که به راحتی می توانید از صفحه گوشی خود فیلم بگیرید. با بلک بری ایران همراه باشید.

محیط کاربری برنامه بسیار ساده می باشد و شما تنها با یک دکمه می توانید شروع به فیلمبرداری از گوشی خود کنید. یکی از قابلیت های مهم Screen Recorder غیر فعال کردن میکروفن برای ضبط صدا در گوشی می باشد علاوه بر آن تنظیماتی دیگری هم هست که در ضبط یک فیلم با کیفیت از گوشی خود به شما کمک میکنند.

دانلود برنامه Screen Recorder ضبط از صفحه گوشی برای BB10 2 4دانلود برنامه Screen Recorder ضبط از صفحه گوشی برای BB10 3 4

دانلود برنامه از Blackberry World

نوشته دانلود برنامه Screen Recorder ضبط از صفحه گوشی برای BB10 اولین بار در بلک بری ایران. پدیدار شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme