Downhill OMG 2 یک بازی مهیج و عالی در سبک اسکی برای BB10 می باشد. این بازی دارای قابلیت Endless می باشد یعنی بازی با مردن شما به پایان می رسد و تنها کاری که باید در این بازی انجام داد این است که اسکی بر روی برف را تجربه کنید. با بلک بری ایران همراه باشید. در بازی شما بر روی برف اسکی میکنید ، سکه های طلا گمشده را پیدا کرده و جمع می کنید تا با آن بتوانید تجهیزات خود ، مهارت و اسکی بوردهای خود را ارتقا دهید. به یاد داشته باشید که هر کوهستان خطر های خاص مربوط به خود را دارد شما باید از هیولاهای شیطانی دوری کنید آنها دنبال شما خواهند آمد پس با سرعت هر چه تمام باید رو به جلو حرکت کنید. ویژگی های بازی Downhill OMG 2: سرعت بینهایت اسکی فضای ۳ بعدی با گرافیک عالی ارتقا تجهیزات ، مهارت و اسکی بورد و…. دانلود بازی از BBW نوشته دانلود بازی Downhill OMG 2 اسکی روی برف برای BB10 اولین بار در بلک بری ایران | تخصصی ترین مرجع بلک بری در ایران. پدیدار شد.

دانلود بازی Downhill OMG 2 اسکی روی برف برای BB10

Downhill OMG 2 یک بازی مهیج و عالی در سبک اسکی برای BB10 می باشد. این بازی دارای قابلیت Endless می باشد یعنی بازی با مردن شما به پایان می رسد و تنها کاری که باید در این بازی انجام داد این است که اسکی بر روی برف را تجربه کنید. با بلک بری ایران همراه باشید.

در بازی شما بر روی برف اسکی میکنید ، سکه های طلا گمشده را پیدا کرده و جمع می کنید تا با آن بتوانید تجهیزات خود ، مهارت و اسکی بوردهای خود را ارتقا دهید. به یاد داشته باشید که هر کوهستان خطر های خاص مربوط به خود را دارد شما باید از هیولاهای شیطانی دوری کنید آنها دنبال شما خواهند آمد پس با سرعت هر چه تمام باید رو به جلو حرکت کنید.

ویژگی های بازی Downhill OMG 2:

  • سرعت بینهایت اسکی
  • فضای ۳ بعدی با گرافیک عالی
  • ارتقا تجهیزات ، مهارت و اسکی بورد
  • و….

دانلود بازی Downhill OMG 2 اسکی روی برف برای BB10 2 11

دانلود بازی Downhill OMG 2 اسکی روی برف برای BB10 3 10

دانلود بازی Downhill OMG 2 اسکی روی برف برای BB10 4 8

دانلود بازی Downhill OMG 2 اسکی روی برف برای BB10 5 5

دانلود بازی Downhill OMG 2 اسکی روی برف برای BB10 6 4

دانلود بازی از BBW

نوشته دانلود بازی Downhill OMG 2 اسکی روی برف برای BB10 اولین بار در بلک بری ایران | تخصصی ترین مرجع بلک بری در ایران. پدیدار شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme