اگر شما از آن دسته افرادی هستید که کار و مشغله زیادی دارید و گاهی اوقات کار های خود را فراموش می کنید یا می خواهید کار های خود را سازماندهی کنید و طبق برنامه پیش برید ما به شما برنامه To Do را معرفی میکنیم. با بلک بری ایران همراه باشید. برنامه To Do توسط CTR توسعه داده شده است و به صورت رایگان در BBW موجود می باشد. در نگاه اول با یک برنامه ساده و همینطور محیط کاربری آسان مواجه می شوید مهم ترین نکته کلیدی این برنامه کاربردی بودن آن است که شما می توانید با درست کردن یک یادداشت آنرا به لیست کارهای خود اضافه کنید و بعد از انجام دادن ، آن را تیک بزنید. دانلود برنامه از BBW نوشته دانلود برنامه To Do یادآور برای BB10 اولین بار در بلک بری ایران | تخصصی ترین مرجع بلک بری در ایران. پدیدار شد.

دانلود برنامه To Do یادآور برای BB10

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که کار و مشغله زیادی دارید و گاهی اوقات کار های خود را فراموش می کنید یا می خواهید کار های خود را سازماندهی کنید و طبق برنامه پیش برید ما به شما برنامه To Do را معرفی میکنیم. با بلک بری ایران همراه باشید.

برنامه To Do توسط CTR توسعه داده شده است و به صورت رایگان در BBW موجود می باشد. در نگاه اول با یک برنامه ساده و همینطور محیط کاربری آسان مواجه می شوید مهم ترین نکته کلیدی این برنامه کاربردی بودن آن است که شما می توانید با درست کردن یک یادداشت آنرا به لیست کارهای خود اضافه کنید و بعد از انجام دادن ، آن را تیک بزنید.

دانلود برنامه To Do یادآور برای BB10 2 12دانلود برنامه To Do یادآور برای BB10 3 11

دانلود برنامه از BBW

نوشته دانلود برنامه To Do یادآور برای BB10 اولین بار در بلک بری ایران | تخصصی ترین مرجع بلک بری در ایران. پدیدار شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme