هم اکنون می توان پرچمدار بلک بری یعنی بلک بری KEY2 را از آمازون و Best Buy پیش فروش نمود. همانطور که انتظار میرفت این ۲ سایت معروف بلک بری KEY2 (در رنگهای مشکی و نقره ای) را با قیمت ۶۴۹.۹۹$ پیش فروش کرده اند. همانطور که بلک بری اعلام نموده است عرضه رسمی این گوشی از ۲۲ تیر (۱۳ جولای) شروع خواهد شد. شما می توانید مشخصات و ویژگی های بلک بری KEY2 را در اینجا بخوانید و همینطور خلاصه ای از مراسم معرفی این گوشی را در اینجا ببنید. نوشته پیش فروش بلک بری KEY2 در آمازون و Best Buy اولین بار در بلک بری ایران | تخصصی ترین مرجع بلک بری در ایران. پدیدار شد.

پیش فروش بلک بری KEY2 در آمازون و Best Buy

هم اکنون می توان پرچمدار بلک بری یعنی بلک بری KEY2 را از آمازون و Best Buy پیش فروش نمود. همانطور که انتظار میرفت این ۲ سایت معروف بلک بری KEY2 (در رنگهای مشکی و نقره ای) را با قیمت ۶۴۹.۹۹$ پیش فروش کرده اند. همانطور که بلک بری اعلام نموده است عرضه رسمی این گوشی از ۲۲ تیر (۱۳ جولای) شروع خواهد شد. شما می توانید مشخصات و ویژگی های بلک بری KEY2 را در اینجا بخوانید و همینطور خلاصه ای از مراسم معرفی این گوشی را در اینجا ببنید.

نوشته پیش فروش بلک بری KEY2 در آمازون و Best Buy اولین بار در بلک بری ایران | تخصصی ترین مرجع بلک بری در ایران. پدیدار شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme