همه چیز از توییتر بلک بری آغاز شد که در آن مراسم بلک بری معرفی گوشی جدید خود یعنی Blackberry KEY2 را مشخص کرده بود و این شعار Icon Reborn ما را مشتاق تر کرده بود که کلید اضافه شده در این گوشی به چه کار می آید. خب حالا زمانی از معرفی این گوشی میگذرد و ما مطلبی در مورد این گوشی در سایت گذاشتیم ولی در این مطلب قرار است که به طور دقیق و مو به مو به بررسی این گوشی بپردازیم پس با بلک بری ایران همراه باشید. خب همانطور که در تیتر خواندید مثل KEYone قرار نیست نقد را به صورت متن برای شما به نمایش بگذاریم و این بار نقد را به صورت ویدیویی که به زبان اصلی و با زیرنویس فارسی می باشد برای شما به نمایش می گذاریم. در این ویدیو که ۲۰ دقیقه می باشد تمام بخشهای Blackberry KEY2 مورد بررسی قرار کرفته است. امیدوارم لذت ببرید. https://www.Berryiran.com/wp-content/uploads/2018/07/Blackberry-KEY2-Review-berryiran.com-1-1.mp4 دانلود با لینک مستقیم نوشته نقد ویدیویی گوشی جدید Blackberry KEY2 اولین بار در بلک بری ایران | تخصصی ترین مرجع بلک بری در ایران. پدیدار شد.

نقد ویدیویی گوشی جدید Blackberry KEY2

همه چیز از توییتر بلک بری آغاز شد که در آن مراسم بلک بری معرفی گوشی جدید خود یعنی Blackberry KEY2 را مشخص کرده بود و این شعار Icon Reborn ما را مشتاق تر کرده بود که کلید اضافه شده در این گوشی به چه کار می آید. خب حالا زمانی از معرفی این گوشی میگذرد و ما مطلبی در مورد این گوشی در سایت گذاشتیم ولی در این مطلب قرار است که به طور دقیق و مو به مو به بررسی این گوشی بپردازیم پس با بلک بری ایران همراه باشید.

خب همانطور که در تیتر خواندید مثل KEYone قرار نیست نقد را به صورت متن برای شما به نمایش بگذاریم و این بار نقد را به صورت ویدیویی که به زبان اصلی و با زیرنویس فارسی می باشد برای شما به نمایش می گذاریم. در این ویدیو که ۲۰ دقیقه می باشد تمام بخشهای Blackberry KEY2 مورد بررسی قرار کرفته است. امیدوارم لذت ببرید.

دانلود با لینک مستقیم

نوشته نقد ویدیویی گوشی جدید Blackberry KEY2 اولین بار در بلک بری ایران | تخصصی ترین مرجع بلک بری در ایران. پدیدار شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme