بعد از خبر های درز کرده مختلفی در باره بلک بری Ghost که قرار است این گوشی در تابستان معرفی شود اکنون اخبار دیگری از Evan Blass به گوش می رسد. با بلک بری ایران همراه باشید. باتوجه به توییت جدید Evan Blass بلک بری Ghost از باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری بهره می برد. اخباری حاکی از این است که Optiemus برنامه دارد تا بلک بری Ghost و Ghost Pro را در دو فصل آینده معرفی نماید. از طرفی قرار بود که این تابستان این دو کوشی معرفی شوند با این اوضاع هیچکس نمی داند که Optiemus قرار است چکار کند. نوشته بلک بری Ghost و باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری اولین بار در بلک بری ایران | تخصصی ترین مرجع بلک بری در ایران. پدیدار شد.

بلک بری Ghost و باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری

بعد از خبر های درز کرده مختلفی در باره بلک بری Ghost که قرار است این گوشی در تابستان معرفی شود اکنون اخبار دیگری از Evan Blass به گوش می رسد. با بلک بری ایران همراه باشید.

بلک بری Ghost و باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری 2

باتوجه به توییت جدید Evan Blass بلک بری Ghost از باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری بهره می برد. اخباری حاکی از این است که Optiemus برنامه دارد تا بلک بری Ghost و Ghost Pro را در دو فصل آینده معرفی نماید. از طرفی قرار بود که این تابستان این دو کوشی معرفی شوند با این اوضاع هیچکس نمی داند که Optiemus قرار است چکار کند.

نوشته بلک بری Ghost و باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری اولین بار در بلک بری ایران | تخصصی ترین مرجع بلک بری در ایران. پدیدار شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme