گوشی های بلک بری که دارای کیبورد فیزیکی هستند یک قابلیت خاص دارند که به شما اجازه می دهد میانبر هایی (Shortcut) بوسیله کیبورد ایجاد کنید که بتوانید به راحتی به برنامه یا تنظیمات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید. این قابلیت در نسخه قبلی این گوشی یعنی KEYone بوده است و حالا در KEY2 نیز این قابلیت می باشد. با بلک بری ایران همراه باشید. یک مشکلی که در مورد این میانبر ها (Shortcut) است که شما فقط در صفحه اصلی گوشی می توانید از این میانبر ها استفاده کنید ولی در KEY2 با اضافه شدن کلید Speed شما می توانید در هر کجا که هستید از این میانبرها استفاده کنید و از این نظر استفاده از میانبر ها خیلی آسان و لذت بخش شده است. برای راه اندازی میانبر باید مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید: به تنظیمات بروید. بر روی Shortcuts & Gestures بزنید. سپس یک حرف را انتخاب کرده و برنامه یا تنظیمات مورد نظر خود را برای آن انتخاب کنید. حتما می دانید که در مجموع شما می توانید ۵۲ میانبر ایجاد کنید. بلک بری KEY2 به صورت پیشفرض یکسری میانبر در خود دارد که به شرح زیر می باشد و شما می توانید این میانبر ها را حذف یا تغییر دهی..

آموزش راه اندازی میانبر (Shortcut) برای KEY2

گوشی های بلک بری که دارای کیبورد فیزیکی هستند یک قابلیت خاص دارند که به شما اجازه می دهد میانبر هایی (Shortcut) بوسیله کیبورد ایجاد کنید که بتوانید به راحتی به برنامه یا تنظیمات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید. این قابلیت در نسخه قبلی این گوشی یعنی KEYone بوده است و حالا در KEY2 نیز این قابلیت می باشد. با بلک بری ایران همراه باشید.

یک مشکلی که در مورد این میانبر ها (Shortcut) است که شما فقط در صفحه اصلی گوشی می توانید از این میانبر ها استفاده کنید ولی در KEY2 با اضافه شدن کلید Speed شما می توانید در هر کجا که هستید از این میانبرها استفاده کنید و از این نظر استفاده از میانبر ها خیلی آسان و لذت بخش شده است.

آموزش راه اندازی میانبر (Shortcut) برای KEY2 2 1

برای راه اندازی میانبر باید مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

  • به تنظیمات بروید.
  • بر روی Shortcuts & Gestures بزنید.
  • سپس یک حرف را انتخاب کرده و برنامه یا تنظیمات مورد نظر خود را برای آن انتخاب کنید.

حتما می دانید که در مجموع شما می توانید ۵۲ میانبر ایجاد کنید. بلک بری KEY2 به صورت پیشفرض یکسری میانبر در خود دارد که به شرح زیر می باشد و شما می توانید این میانبر ها را حذف یا تغییر دهید:

Long press “A”: Contacts
Long press “B”: Chrome
Long press “C”: Compose email
Long press “D”: Add note
Long press “H”: Help
Long press “K”: Lock screen
Long press “L”: Calendar
Long press “M”: Hub
Long press “N”: Open in BBM
Long press “O”: Settings
Long press “P”: Check call history
Long press “S”: Search
Long press “T”: Add task
Long press “W”: Call voicemail

نوشته آموزش راه اندازی میانبر (Shortcut) برای KEY2 اولین بار در بلک بری ایران | تخصصی ترین مرجع بلک بری در ایران. پدیدار شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme