در کنار پین ، الگو یا پسورد بلک بری KEY2 از حسگر اثر انگشت Fingerprint نیز بهره می برد. که در زیر کلید Space در کیبورد می باشد. برای راه اندازی حسگر اثر انگشت در بلک بری KEY2 با بلک بری ایران همراه باشید. زمانی که برای اولین بار گوشی خود را روشن می کنید بلک بری به شما پیشنهاد می دهد که برای امنیت بیشتر بر روی گوشی خود قفل از نوع اثر انگشت بگذارید ولی اگر شما این پیام را نادید گرفتید ولی الان می خواهید این کار را انجام دهید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید: به تنظیمات بروید. بر روی Security & Location بزنید. سپس Fingerprint را انتخاب نمایید. حالا باید یک پین وارد نمایید و بعد از آن انگشت خود را برای شناسایی بر روی حسگر بگذارید. با این روند شما می توانید بیشتر از یک اثر انگشت به گوشی خود وارد کنید. شما می توانید از اثر انگشت در خرید یا برنامه ها مانند Locker نیز استفاده نمایید. نوشته گذاشتن اثر انگشت Fingerprint بر روی بلک بری KEY2 اولین بار در بلک بری ایران | تخصصی ترین مرجع بلک بری در ایران. پدیدار شد.

گذاشتن اثر انگشت Fingerprint بر روی بلک بری KEY2

در کنار پین ، الگو یا پسورد بلک بری KEY2 از حسگر اثر انگشت Fingerprint نیز بهره می برد. که در زیر کلید Space در کیبورد می باشد. برای راه اندازی حسگر اثر انگشت در بلک بری KEY2 با بلک بری ایران همراه باشید.

گذاشتن اثر انگشت Fingerprint بر روی بلک بری KEY2 2

زمانی که برای اولین بار گوشی خود را روشن می کنید بلک بری به شما پیشنهاد می دهد که برای امنیت بیشتر بر روی گوشی خود قفل از نوع اثر انگشت بگذارید ولی اگر شما این پیام را نادید گرفتید ولی الان می خواهید این کار را انجام دهید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

  • به تنظیمات بروید.
  • بر روی Security & Location بزنید.
  • سپس Fingerprint را انتخاب نمایید.
  • حالا باید یک پین وارد نمایید و بعد از آن انگشت خود را برای شناسایی بر روی حسگر بگذارید.

با این روند شما می توانید بیشتر از یک اثر انگشت به گوشی خود وارد کنید. شما می توانید از اثر انگشت در خرید یا برنامه ها مانند Locker نیز استفاده نمایید.

نوشته گذاشتن اثر انگشت Fingerprint بر روی بلک بری KEY2 اولین بار در بلک بری ایران | تخصصی ترین مرجع بلک بری در ایران. پدیدار شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme