بلک بری KEY2 هم مانند بقیه گوشی های اندرویدی بلک بری از یک روش برای گرفتن اسکرین شات Screenshot استفاده می کنند. که در اینجا می خواهیم این روش را که بسیار ساده است را به شما نشان دهیم. با بلک بری ایران همراه باشید. برای اسکرین شات Screenshot گرفتن از بلک بری KEY2 مراحل زیر را دنبال کنید: کلید پاور و کم کردن دستگاه را همانطور که در عکس بالا می باشد ، پیدا کنید. این دو کلید را همزمان فشار دهید. به همین سادگی ! حالا شما از صفحه گوشی عکس گرفتید می توانید آنرا به اشتراک بگذارید یا در گوشی خود نگه دارید. اگر می خواهید که اطلاعات شخصی خود را از داخل عکس حذف کنید فقط کافیست از بلک بری Privacy Shade استفاده کنید که نحوه استفاده در اینجا گفته شده است. نوشته آموزش گرفتن اسکرین شات Screenshot در بلک بری KEY2 اولین بار در بلک بری ایران | تخصصی ترین مرجع بلک بری در ایران. پدیدار شد.

آموزش گرفتن اسکرین شات Screenshot در بلک بری KEY2

بلک بری KEY2 هم مانند بقیه گوشی های اندرویدی بلک بری از یک روش برای گرفتن اسکرین شات Screenshot استفاده می کنند. که در اینجا می خواهیم این روش را که بسیار ساده است را به شما نشان دهیم. با بلک بری ایران همراه باشید.

آموزش گرفتن اسکرین شات Screenshot در بلک بری KEY2 2 1

برای اسکرین شات Screenshot گرفتن از بلک بری KEY2 مراحل زیر را دنبال کنید:

  • کلید پاور و کم کردن دستگاه را همانطور که در عکس بالا می باشد ، پیدا کنید.
  • این دو کلید را همزمان فشار دهید. به همین سادگی !

حالا شما از صفحه گوشی عکس گرفتید می توانید آنرا به اشتراک بگذارید یا در گوشی خود نگه دارید. اگر می خواهید که اطلاعات شخصی خود را از داخل عکس حذف کنید فقط کافیست از بلک بری Privacy Shade استفاده کنید که نحوه استفاده در اینجا گفته شده است.

نوشته آموزش گرفتن اسکرین شات Screenshot در بلک بری KEY2 اولین بار در بلک بری ایران | تخصصی ترین مرجع بلک بری در ایران. پدیدار شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme